Rejestracja
Forum .::LKS BEMAT LYSKI::. Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum .::LKS BEMAT LYSKI::. Strona Główna » Analizy meczów sezon 2005/2006

Autor Wiadomość
brossi1
ADMINISTRATORDołączył: 15 Wrz 2005
Posty: 122 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 9:10, 06 Cze 2006 Back to top

Do Wafla
WAFEL na meczu dostałem info od prezesa Morgały kazał mi napisać że zaprasza cię do klubu chce z Tobą porozmawiać


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Zibi O.K.
Gość

PostWysłany: Wto 9:46, 06 Cze 2006 Back to top

Witam.Skoro zostało tu poruszone słowo prezesa Marka Morgały, to chcem się odnieś do kilku uwag .Uwaga pierwsza jest znana (Szaber Plac może przytoczyć słowo Balcerowicz musi odejść) nie umie zapanować nad aktualną sytuacją ,może bardzo chce , ale jego doświadczenie sportowe ograniczalo się tylko do grania 15 lat temu i to z różnym skutkiem.(nawet strzeleniem dwóch bramek w meczach derbowych w B klasie).Uwaga najważniejsza, jeżeli sam nie umie to muszę mieć dobrych wice prezesów i zaufanych , niestety ani jedno ani drugie , cały sport jest w rękach kierownika(masarzysty), gdyby nie było tego człowieka to nawet koszulki by nie były czyste , a sprzęt ( buty by musieli się kupować każdy sam). Reasumując , niezależnie co się wydarzy to prezes musi z jednej strony być "twardy", a zarazem "kolegą", finansowo niezależny i posiadać t.z prawdziwe "serce" do sportu . Czy to jest taki prezes jaki Lyski chcieli , to pytanie zostawiam bez odpowiedzi.................. mogę trochę go usprawiedliwić ,że wszedł do ......... nie przygotowany i majacy nie unormowany tryb życia , ale to tak i tak nic nie pomoże , gdyż jako prezesa i radnego ludzie go " osądzom".Pozdrawiam i życze prezesowi by przestał trzymać tą rękę na pulsie!
Ja..
Gość

PostWysłany: Wto 14:12, 06 Cze 2006 Back to top

WAfel.. źle mnie zrozumiałeś chyba -- Ty jak najbardziej możesz pisać o "Rotacjach" kiedy tylko chcesz..../ Ale Zibiemu nie wypada...Takie jest moje osobiste zdanie-- / Bo wypowiedzi Zibiego w gronie zawodników i prezesów..są trochę inne w porównaniu z tymi jakie prezentuje nam tutaj na forum <<Coś co popiera przed meczem..i w czym często ma swój własny udział..- nagle po meczu staje się dla niego jakimś nieporozumieniem// ..Gdybym takiego czegoś u Niego nie zauważył...to bym nie pisał ..no ale tak jest Zibi /
Nie mówie, że Zibi jest jakimś katem naszej drużyny=-i że umyślnie działa na szkode klubu..jeszcze nic złego mu sie nie udało zrobićRazz no mam nadzieje, że On sam by tego nie chciał -- no ale lepiej dmuchac na zimne.. hehe:)
Szaber Plac
Gość

PostWysłany: Wto 17:17, 06 Cze 2006 Back to top

W całej rozciągłości wypowiedzi zgadzam sie z JA.Co do sprawy Prezesa to już pisałem nie mósi się On wcale znać na fuzbalu. A ty Zibi wyciągasz jakąś tam B klase.Pomyśl Prezes jest od zarządzania i drugie co za bagno zostawił mu Entlik.Żeby to wszystko ogarnąć to potrzeba czasu!!!
Zibi O.K.
Gość

PostWysłany: Wto 20:15, 06 Cze 2006 Back to top

Witam.Ja jestem od tego by zwracać uwagę na wszystkie sprawy związane z tym klubem , mam prawo do zwracania uwagi wszystkim, bo po to tu jestem i będę.Jeszcze uwaga ,że ja mogę być katem tej drużyny to chyba jest uwaga której już jest obroną tak słabej gry i sytuacji kadrowej. Jeżeli tak sądzisz to faktycznie mogę nim być jak wejdę na boisko i to już w najbliższej kolejce.Ostatnia uwaga do Szaber Placu , jeżeli poprzedni prezes zostawił wam takie "bagno " to strach pomyśleć co zostanie następny prezes jak obejmnie to stanowisko, a co do czasu to było za tyle(1 rok) , i wszyscy wiedzą co było , a co zastaną.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------P.S. Chce wam powiedzieć ,że dzięki temu nasza drużyna gra tak słabo , bardza słabo to wszyskie brudy wychodzą na wierzch i przede wszystkim dzięki całej sytuacji sportowej dochodzi do kofliktów , spięć i wciskania jeden drugiemu winy TO NIE JA TO ON i tak będzie do końca sezonu.Pozdrawiam .
Szaber Plac
Gość

PostWysłany: Wto 20:25, 06 Cze 2006 Back to top

Napisz Zibi jak długo jeszcze bedzie ten zażąd spłacal długi za kąbinacje Entlika z Energetyką.
Ja..
Gość

PostWysłany: Wto 20:49, 06 Cze 2006 Back to top

Zibi czytaj uważnie...-Nikt nie powiedział że jesteś Katem--.. wręcz odwrotnie-- no ale od niedzieli nim będziesz.hmm interesujące--Smile...czekam z niecierpliwością..
Zibi O.K.
Gość

PostWysłany: Wto 21:16, 06 Cze 2006 Back to top

Witam . Oto kolejny dowód na to że "to nie ja to on", jeszcze w tym klubie na żadnym zebraniu nie widziałem żadnej decyzji , zadnych kwitów o zapłaceniu kary przez energetykę , a o wszyskim wiedział aktualny prezes i wice prezes d.s. finansowych i to oni są podpisani pod deklaracja przejmującom taki stan rzeczy , mogę osobiście go skanować i wpuścić w obieg internetu i to Szaber Plac wtedy szczęka ci opadnie i zobaczysz kto tam jest podpisany więc proszę cię kolejny raz nie "igraj z ogniem". Co do wypowiedzi kolegi Ja.. to znaczy ten ....... wiem o kogo chodzi to powiem ci ,że jeszcze dużo rzeczy w tym klubie i o tym klubie nie wiesz a jeżelichodzi o t.z. "kata" to ja powiedziałem także ,że wiem jeszcze nie jestem ale będę to to nabliższej kolejce jeszcze niewiadomo ktorej drużyny .Czy cię trener wystawi ? chcecie zapytać , przecież mamy w druzynie 60% stojaków to i ja może się razem z nimi postać, czy przegrasz 6 czy 10 to wielkiej róznicy nie ma , u nas to tak jest ostatnio normalka.Pozdrawiam.
WAFEL
SENIORDołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 356 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 21:40, 06 Cze 2006 Back to top

Witam. Odpowiadam na zaproszenie Pana Prezesa Morgały. Nie mam nic przeciwko temu. Wystarczy ustalić termin spotkania. Nie zawsze mam czas i jak się domyślam Prezes również nim nie dysponuje na zawołanie. Dalsze ustalanie terminu można ustalić poprzez pocztę( tak chyba będzie najlepiej). Osobiście zaskoczyło mnie to zaproszenie.
Odpowiadam Ja.. : dzięki za wyjaśnienie. Niestety nie znam wypowiedzi między zawodnikami, zarządem a Zibim O.K. Jak na razie opinie i poglądy czerpię tylko z tego forum.
Co do ostatniej wypowiedzi Zibiego O.K o Prezesie i jego przełożonych:mi się wydaje, że obowiązki poszczególnych działaczy zostały odpowiednio rozdysponowane i każdy z działaczy ma swoje miejsce i pracę, za którą jest odpowiedzialny. Przynajmniej tak powinno być. Więc kierownik drużyny może mieć poszerzone obowiązki, jak na nie się zgodził i ma możliwości je wykonać. System rozdysponowania pracy zostawiłbym zarządowi bo oni najlepiej wiedzą kogo na co stać i kto się do czego nadaje. Wiem, że nie zawsze tak jest, ale mają oni swoją kadencję i mogą się w czasie jej trwania wykazać.
Tak na marginesie jak owy kierownik, który ma taki dar współpracy i zaangażowania to nic tylko umożliwić mu pracę i pogratulować społeczności piłkarskiej, że owy działacz działa w lyseckim klubie. Proszę przekazać pozdrowienia dla „doktora Soroczki”.
Co do "kata" drużyny to na ten termin najbardziej zasłużyła aktualna drużyna, która katuje się sama, poprzez swoją postawę na boisku.
Pozdrawiam. WAFEL.

P.S. Pewne spory na tym forum stają się nudne.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Dziergol
SENIORDołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 144 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią 9:54, 09 Cze 2006 Back to top

Witam, no i stało się:
Mamy trzy punkty za mecz z Jedłownikiem, nie wiem czy sią cieszyć czy... No ale trzy punkty są.
Walkower za brak młodzieżowca w drużynie Gosława.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
WAFEL
SENIORDołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 356 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 11:08, 09 Cze 2006 Back to top

Witam. Jest szansa na utrzymanie tylko trzeba "załatwić mecz" w Pietrowicach. Nic tylko pogratulować, tylko nie wiem czego. Pozdrawiam. WAFEL.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Zibi O.K.
Gość

PostWysłany: Pią 14:21, 09 Cze 2006 Back to top

Witam. Z najnowszych informacji , od redaktora z jednej poczytnych gazet to że spadają dwie okręgówki niezależnie ile będzie drużyn w tych grupach Miałem tylko mu potwierdzić strzelców bramek Jureczko Sławek 2 , Sznajder Jarosław no ale tak i tak jest walkower 3-0 w.o.Co do meczu niedzielnego to wiadomo co trzeba robić by zrobić punkty . Jeszcze jedno w podokregu jest totala "burza" , totalny atak (klubów zagrożonych) na Lyski . Ze sportowym ? pozdrowieniem.
Dziergol
SENIORDołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 144 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią 14:48, 09 Cze 2006 Back to top

"Wiadomo co trzeba zrobić" Trzeba wygrać.
Pozdrawiam
Dziergol


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Szaber Plac
Gość

PostWysłany: Pią 15:02, 09 Cze 2006 Back to top

Brawo i znowu Zibi wie wszystko najlepiej. Byłem wczoraj w podokręgu i żadnych błyskawic tam nie było .Chyba że została uruchomiona chora wyobrażnia Zibiego?
WAFEL
SENIORDołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 356 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 15:21, 09 Cze 2006 Back to top

Witam. Ustosunkuję się do wypowiedzi Zibiego O.K : nie dziwię się działaczom drużyn zagrożonych spadkiem. Przecież walczą o to samo co Lyski. A jakimi metodami walczą wszystkie zainteresowane drużyny to już inna sprawa.
Odniosę się do wypowiedzi Moderatora: tak trzeba wygrać na boisku, na zielonej murawie, swoim zaangażowaniem, swoimi umiejętnościami. Życzę WAM takiej wygranej z całego serca wtedy będzie można powiedzieć wygraliśmy mecz, bardzo ważny mecz.
Ustosunkuję się do wypowiedzi Szaber Placa: może to cisza przed burzą. Powiem szczerze bardzo by mnie zdziwiło brak reakcji zainteresowanych klubów. Świadczyło by to, że nie zależy im na utrzymaniu. A wiemy jacy niektórzy działacze są impulsywni. Oczywiście zawierzam relacją Zibiemu O.K i Panu ponieważ jesteście państwo najlepiej poinformowani, przynajmniej tak wynika z tego forum. Moja osoba tylko wyciąga wnioski z waszych wypowiedzi. Choć niekiedy mam własne sprawdzone informacje, które tutaj zamieszczam( choć nie wszystkie). Pozdrawiam. WAFEL.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin