Zielonka - lewa

Atak:
Jurkiweicz
Surowiec

Wygrywamy mecz w osłabionym składzie 2:1 z zeszłorocznym mistrzem B klasy który i także w tym roku ma aspiracje żeby wygrać ligę

WAFEL
SENIOR

Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 356 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Pon 13:56, 21 Sie 2006 Back to top

Witam. Gratulacje za wynik. Kto był zdobywcą bramek? I co się stało na końcu spotkania, że sędzia zakończył mecz i później znów go ponownie rozpoczął? Za informacje z góry dziękuje. Pozdrawiam. WAFEL.

brossi1

PostWysłany: Pon 13:59, 21 Sie 2006 Back to top

WAFEL napisał:

Bramki Wojaczek, Macioszek
Sędzia zakończył mecz bo źle mierzył czas i zgubił gdzieś 10 minut potem został uświadomiony i przyznał się do błędu więc zadecydował że będziemy grać jeszcze 10 minut

Zibi2
SENIOR

Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 200 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon 16:13, 21 Sie 2006 Back to top

Witam. Najpierw zapytam co Małeckim , bo już kogoś pytałem i nie dostałem odpowiedzi . Po drugie juniorzy grali przyzwoicie ,jedni dopiero zaczynali grać w tej drużynie , ale się nieźle zaprezentowali , myślę tu o Wojaczku , Gawlycie i Zielonce. Brakowało kilku -Kłoska , Oczadły i trzeba podkreslić ,że czterech zawodników w pierwszej drużynie może grać w juniorce. Dziś patrząc na tą drużynę nie jestem pewny czy zrobia mistrza juniorów B-klasy , ale mają ku temu szanse. Napewno trzeba rozwiązać , problem trener juniorów i trener seniorów , bo kiedyś moze dojść do konfliktu i odbije się to na tej drużynie.

Kamil Macioszek ten chłopak mi się podoba tylko czy dalej będzie robił takie postępy jak dotychczas.Pozdrawiam.

Życzę kompletów puntów w nastepnym meczu.