Rejestracja
Forum .::LKS BEMAT LYSKI::. Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum .::LKS BEMAT LYSKI::. Strona Główna » Analizy meczów sezon 2005/2006

brossi1

Dołączył: 15 Wrz 2005
Posty: 122 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Wto 5:45, 09 Maj 2006 Back to top

LKS Bemat Lyski - Buk Rudy Wielkie - Komentarze do meczu!

PostWysłany: Wto 10:10, 09 Maj 2006 Back to top

Adi , bierzesz na "plastra" Boka (on wygrywa im wszystkie mecze), pamiętasz na Nowej Wsi Lyski -Rudy 2-3 (ciebie chyba nie było , Slawek grał na prawej obronie) wtedy Bok 3 dla Rud, i Rudy graly w dziesiątkę przez 60 min.
Dziergol
SENIOR

PostWysłany: Wto 10:13, 09 Maj 2006 Back to top

Oki postaram się ale musze se wkońcu założyć jakiś kanał bo od 4 meczy nic nie założyłem, kurde :/
Zibi, na którą jest ten mecz bo ja pracuje do 17.00?

Zibi O.K.

PostWysłany: Wto 10:33, 09 Maj 2006 Back to top

Adi, o 18.30 przed tem nasze gwiazdy z druzyn młodzieżowych, a kanale zapomni bo sam możesz dostać tam i z powrotem za jednym kopnięciem.Jeszcze dobrze wymasuj naszego doktora, bo będzie chodził co 5 min. na boisko --przede wszystkim do ciebie, chyba ,że obowiiązuje zasada zwycię skiego składu się nie zmienia.
Dziergol
SENIOR

PostWysłany: Wto 10:57, 09 Maj 2006 Back to top

O tym nie pomyślałem, czy będę grał Razz Dzieki za informację. A co do wchodzenia Staśka do mnie to zapomnij, jak już to chyba do niego. Do mnie tylko wtedy jak będę symulował. A gostek dostanie kanał albo się załamię. Very Happy
Kurde jest dziś trening? I na która?
Zadzwonie se do Darka.

Zibi O. K.

PostWysłany: Wto 11:14, 09 Maj 2006 Back to top

Było by dziwne , że najlepszy obrońca (za mną)by nie grał , ale ława by była żelazna:Darek, Musioł, i ty . Co do gry twojego zmiennika, to mogę powiedzić tyle , że się odbyła, zresztą Wilk ma na sumieniu (z bramkarzem) tą bramkę .Gby Rafako miało sprytnych napastników to nie wiem jak , by to się skończyło.Dla mnie podstawa gry obrońcy to , głowa i ślizg., a potem plaster!
brossi1

PostWysłany: Wto 11:51, 09 Maj 2006 Back to top

Dziergol w czwartek będziesz dostawać fajne wrzuty wczoraj dostałem karte byliśmy po nią ja, Stasiek i vc-prezes

Dziergol
SENIOR

PostWysłany: Wto 12:58, 09 Maj 2006 Back to top

SERIO !!! Chyba najlepsza wiadomość jaką dostałem ostatnio w sprawie klubu Smile

PostWysłany: Śro 8:28, 10 Maj 2006 Back to top

Witam. Kolejne wzmocnienie ? .Przeciez wszyscy dobrze wiemy , że Artur jest potrzebny w tej drużynie, może nie błyszczał w poprzednich sezonach, ale w końcu grał w okręgówce.Gra dobrze technicznie, dużo widzi i umi wykonywać stale fragmenty gry.Teraz minusy - długa przerwa, słaba gra głową i słabe warunki fizyczne (zbyt delikatny), to nie znaczy że ten zawodnik(trener j.) jest skreślony, tylko trzeba zacząć grać twardo i zdecydowanie t.j. "opuścić kosa na ziemię" bo przeciwnik tak właśnie gra. P.S. Jeżeli Rydułtowy cię nie zglosili do sezonu 05/06 to wmarcu wystarczyło wypisać nową kartę (6 mies. przerwy)
Dziergol
SENIOR

PostWysłany: Śro 9:05, 10 Maj 2006 Back to top

Witam, uwarzam że Artur przyda się napewno. Czekam na jego dokładne wrzuty. Obawiam się tylko mojej kontuzji biodra, która może przeszkodzić mi zagrać na pełnych obrotach. Ale postaram się to wyleczyć na tyle abym mógł powalczyć. Nie wiem czy pamiętacie jak chciali mnie pobić w poprzedniej rundzie a Rudach, hehe. Może znów się coś ........
Prośba do kolegów zawodników - zagrajmy tak jak w poprzednich meczach tylko jeszcze mniej błędów i lepsza skuteczność. Apit, przydałoby się zagrać wkońcu na zero.
Będzie dużo kibiców bo tylko my gramy więc trza się postarać aby odzyskać zaufanie i szacunek kibiców. Nie kłóćmy się i ewentualne błędy powiedzmy se w przerwie. No i walka i jeszcze raz walka, Myślę że są szanse na 3 punkty ale nie możemy myśleć że jak wygraliśmy 3 mecze z rzędu to ten spokojnie wygramy, nie możemy zlekcewarzyć przeciwnika żeby po 15 minutach już nie było 2 do tyłu. Nie możemy pierwsi stracić bramki (najlepiej jak już pisałem gra na zero) i trzeba od razu zaatakować z głową, a nie huzia na juzia (nie wiem czy dobrze napisałem Razz)
Więc, Panowie do boju i pokarzmy że jesteśmy LKS Lyski a nie jakaś drugoplanowa drużyna do bicia.
Pozdrawiam
Dziergol

PostWysłany: Śro 9:19, 10 Maj 2006 Back to top

Witam. Przyłaczam się do apelu Pana Dziergola. Życzę powodzenia na pewno przyjdę zobaczyć tą zapowiedzianą walkę. Osobiście chciałbym zobaczyć brzydki mecz, po walce, własnymi siłami, z ambicją do gry i zaangażowaniem. A dlaczego? Bo wolę napisać coś o meczu i o jego przebiegu, tylko na tym się skupiając, niż katować tą drużzynę za inne nie zawsze z ich winy niedociagnięcia i nadużycia. Pozdrawiam. WAFEL.